[+48] 609120049 [+48] 601619799

Szlaki piesze Karpacza

Zwiedzanie Karpacza pieszo może być niesamowitym wydarzeniem i dostarczyć naprawdę mnóstwo emocji. Karpacz przygotował bardzo wiele szlaków, dzięki którym będziemy mogli zwiedzić niemal całe miasto. Szlaki może oczywiście pokonywać pieszo, ale także podróżując rowerem. Rowery dostępne są w wielu miejscach w mieści, więc śmiało możemy je wypożyczyć.
 Niektóre Domy wczasowe w Karpaczu oferują także dla swoich gości i mieszkańców darmowe wypożyczenie rowerów na określoną ilość czasu. Możemy zwiedzać miasta niejako na własną rękę lub też w towarzystwie przewodnika. Czasami warto się zdecydować choć na jedną wycieczkę z przewodnikiem, gdyż podczas podróży i zwiedzania przewodnicy przybliżą nam całą historię, a często też niesamowite legendy związane z danymi miejscami lub też obiektami. 
Jeśli już zdecydowaliśmy się na zwiedzanie tego malowniczego miasta, poruszając się po szlakach turystycznych z pewnością przyda nam się mapa Karpacza która dokładnie wskaże, w który miejscy aktualnie się znajdujemy. Posiadając i posiłkując się w czasie podróży mapą, możemy także od czasu do czasu zboczyć ze szlaku i odwiedzić podmiejskie wioski czy tez gospodarstwa rolnicze. Często jest tak, że właśnie takie gospodarstwa są coraz bardzo otwarte. agroturystyka w karpaczu nbsp; rozwija się bardzo szybko, dlatego też gospodarze i posiadacze ziemi coraz częściej zapraszają do siebie turystów z całej Polski, a także z zagranicy. Szlaki piesze mogą nas zaprowadzić w wiele ciekawych miejsc, w których nie wiedzą nawet wieloletni mieszkańcy Karpacza.